hudební cena žebřík

Vyhraje Žebřík letos Ztracený, Žbirka nebo Vypsaná fixa?

O ceně Žebřík jsme vás již informovali. V tuto chvíli ale už dokonce známe jména nominovaných- Zpěvák Marek Ztracený, in memoriam Miro Žbirka a kapela Vypsaná fixa se probojovali do dalšího kola se třemi nominacemi. Co bude dál?

Nezapomínejme na další kandidáty na vítěze

Výše jmenovaná získali tři nominace a to jim dává největší šanci na výhru. Nesmíme ale zapomenout ani na ostatní. Po dvou nominacích mají Chinaski, Mirai, Tata bojs, Anna K, Ewa Farna, Lenny a David Koller.

Kdy se rozhodne?

O konečných výsledcích se bude rozhodovat během února na webu www.anketazebrik.cz.

„Z pětice nominovaných oceníme na základě výsledků únorového hlasování tři interprety nebo kapely v každé kategorii, tak jak tomu bývá na Žebříku zvykem. Celkem tedy dojde na předání 27 cen plus jedné speciální určené osobnosti Žebříku,“ přiblížil podobu finálového večera ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Přečtěte si také: Již jedenatřicátá cena Žebřík.

O hudební show se na slavnostním vyhlášení 31. března v plzeňské DEPO2015 postarají Michal Pavlíček se svým „best of“ a hosty Bárou Basikovou, Kamilem Střihavkou, Vilémem Čokem nebo Radkem Škarohlídem. Dále vystoupí Kateřina Marie Tichá & Bandjeez, exkluzivní koncerty chystají i Znouzectnost a Vypsaná fixa a o úvodní multimediální show se postará DJ Friky se svým crew.