extéria

Staňte se partnerem Extéria a zbohatněte!

Extéria je jedničkou na trhu v zajišťování komplexní oblasti BOZP. Staňte se  jejím partnerem a mějte nejen kompletně zajištěnou oblast BOZP a PO, ale ještě čerpejte výhody, které program Extéria Partner nabízí. Jak Extéria Partner funguje? A co za výhody přináší pro nové klienty?

Co je Extéria?

Firma Extéria je jedničkou na trhu v poskytování a zajišťování komplexní agendy bezpečnosti práce a požární ochrany. BOZP je zákonem danou povinností, kterou musí mít každý podnikatel, živnostník i velké firmy. V případě nedodržování nebo porušování předpisů BOZP a PO hrozí vysoké pokuty ze strany státu. Extéria zajistí firmám nejen pravidelné prověrky, ale i školení, zajištění všech značení, ale i zastoupení u kontroly v případě nahlášení inspekce.

Jak se stát Partnerem?

Partnerem se může stát kdokoliv. Po uzavření klasické roční smlouvy BOZP a PO od nás získáte sadu letáků, své vlastní licenční číslo a přístup do online formuláře, ve kterém můžete následně uzavírat smlouvy se svými známými.

Jaké jsou výhody programu?

Extéria Partner za každou nově podepsanou smlouvu pro Extérii získá 2 tisíce korun. Smlouvu je možné vyřídit elektronicky, aniž byste museli jezdit na centrálu. Stačí tedy, když zajistíte 5 nových klientů a máte od nás komplexní služby BOZP a PO na rok ZDARMA.  Součástí balíčku je také roční aktualizace směrnic zdarma a fixace ceny za roční balíček služeb BOZP a PO.

Přečtěte si také: KAM SE LETOS VYDÁTE NA VÝLET V PLZNI? PORADÍME VÁM!

Výhody pro franšízanty

Program Extéria Partner není výhodný pouze pro naše klienty, ale i pro franšízanty. Ti díky tomu získají řadu nových klientů, ale i 30% provizi z balíčku BOZP a PO a z následných obnov. Zároveň ušetří náklady, které by věnovali do obchodníků a výjezdů na schůzky. Klient se díky tomuto projektu sám stává vašim obchodníkem