metalfest v plzni

Metalfest v Plzni opět zabodoval!

V Plzni proběhl už tradiční Metalfest, který tentokrát praskal ve švech. Na metalový festival se každoročně sjíždějí kapely z nejrůznějších koutů světa, Plzeň je už zkrátka tímto hudebním stylem známá. Jak festival dopadl a které kapely navštívily Plzeň tentokrát?

Festivalová sezóna je oficiálně zahájena a v Plzni proběhl první velký a u fanoušků oblíbený Metalfest. Tento rok pořadatelům přálo i počasí, sluníčko totiž svítilo celý víkend a i večer byly teploty velmi příjemné.

Amfiteátr ovládly metalové tóny

Plzeňský amfiteátr navíc tento rok praskal ve švech, na festival totiž dorazil rekordní počet návštěvníků. Mohl za to jistě i skvělý program, který pořadatelé sestavili. Nechyběla totiž velká světoznámá jména jako Powerwolf, Ensiferu nebo Testament.

Přečtěte si také: Kam se letos vydáte na výlet po Plzni? Rádi vám poradíme!

Zážitek nejen pro fanoušky, ale i samotné kapely

Amfiteátr i fanoušci vytvořili pro kapely skvělou atmosféru, na kterou určitě jen tak nezapomenou. Na festival navíc nepřijíždí pouze fanoušci z celého Česka, ale i ti z Německa. Mají to totiž relativně blízko, cena vstupenek je přívětivá a kapely na světové úrovni.

Přečtěte si také: Franchising a jeho nabídka v Česku.

Metalfest je vždy zárukou kvalitního zážitku, nejen hudebního, ale i vizuálního. Koncert kapel totiž většinou provází bohatá show plná ohnivých efektů, barev a kouře. Kostýmy vystupujících také jen tak běžně nepotkáte každý den na ulici, a tak je opravdu na co koukat.