cena žebřík

Bude se vyhlašovat již jedenatřicátá cena Žebřík

Hudební cena Žebřík proběhne již po jednatřicáté. Hlasovat pro své oblíbené interprety mohou posluchači až do 31. ledna, z tohoto prvního kola zůstane 5 nominovaných, o kterých se bude rozhodovat až do 28. února 2023. Vítězové poté budou vyhlášeni v DEPO2015 v Plzni.

Jedinečná cena Žebřík

Anketa se vždy dělí do dvou hlavních částí, do domácí a zahraniční tvorby. V těch se poté hlasuje o nejlepší kapele, albu, skladbě, videoklipu, zpěvákovi a zpěvačce, objevu, akci a filmu. Jedná se o unikátní formu ankety, kdy o nominovaných rozhodují jen a pouze fanoušci. Nominovaní do druhého kole budou zveřejnění na webu 1. února.

Přečtěte si také: Kde je zaručena ta nejlepší káva v Plzni?

Finále nabídne vystoupení Michala Pavlíčka

„Finále jedenatřicátého Žebříku nabídne řadu mimořádných vystoupení připravovaných jen pro tuto příležitost. Jedním z nich bude best of Michala Pavlíčka s hity Pražského výběru, Stromboli či BSP,“ prozradil největší překvapení slavnostního večera ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Přečtěte si také: Kam v Plzni na pořádné otužování?

Pětihodinová a nabitá show

Slavnostní vyhlášení vítězů bude žánrově i věkově velmi rozmanitým večerem, který slibuje více než pětihodinovou show, v rámci níž vystoupí Kateřina Marie Tichá se skupinou Bandjeez.

A speciální vystoupení kromě Michala Pavlíčka chystají i skupiny Vypsaná fixa a Znouzectnost. Moderátory večera budou Marek Taclík a Iva Pazderková.